Товар

Наявність

На сайті ви можете ознайомитися з новинками кожного тижня, так само як і в наших магазинах.

Крім того, завдяки опції «Товар доступний у магазинах» на сайті ви можете отримати інформацію про запаси товарів у наших магазинах.

Розміри

Щоб полегшити визначення необхідного вам розміру, ви завжди можете переглянути наш довідник розмірів натиснувши на кнопку "Розмірна сітка"


Рекомендації по догляду

Для кожного товару на нашому сайті доступний розділ «Рекомендації по догляду», що містить інформацію про оптимальний догляд за конкретними речами. Також цю інформацію розміщено на етикетках наших товарів.

Ось кілька додаткових порад залежно від використаного матеріалу:

Бавовна. Одяг із цього волокна, завдяки його гігроскопічності та морфології, приємний на дотик і забезпечує природний комфорт. Саме тому це волокно рекомендується для виготовлення одягу, що безпосередньо контактує зі шкірою. Цей одяг можна прати звичайними засобами, якщо це дозволено відповідно до символів і вказівок щодо фарбування та обробки, що містяться на етикетці.

Вовна. Це натуральне волокно має високий ступінь поглинання вологи, завдяки чому воно гнучке в застосуванні та забезпечує чудову теплоізоляцію та захист від холоду. Речі з вовни майже не мнуться, а також теплі та м'які на дотик, саме тому вовна використовується для зимового та осіннього одягу. На вовняній тканині можуть утворюватися катишки, які дуже легко прибирати. Слід враховувати, що у зв'язку з валянням одяг із вовни легко сідає, тому його необхідно прати вручну за низьких температур або проводити суху чистку, завжди дотримуючись інструкцій із прання на його етикетці.

Поліестер. Це дуже стійке та універсальне синтетичне волокно з низьким вологопоглинанням, що здатне накопичувати статичну електрику. Одяг із поліестеру простий у догляді, не дає усадку під час прання, не мнеться та швидко висихає, але згодом на тканині можуть утворюватися катишки. Якщо це станеться, їх можна видалити шляхом обрізання ворсинок.

Льон. Це натуральне волокно забезпечує комфортне відчуття свіжості. Воно стійке, не дуже еластичне та має високу абсорбуючу здатність, саме тому його найчастіше використовують для літнього одягу. Ми рекомендуємо прати одяг із льону вручну, тому що він має сильну тенденцію давати усадку після прання та легко мнеться.

Шовк. Натуральне волокно, дуже приємне на дотик і має характерний блиск. Має високу здатність поглинання вологи. Одяг із шовку не можна прати за високих температур і віджимати в центрифузі, тому не рекомендується його сушити в сушарці для одягу. Ми зазвичай рекомендуємо віддавати його в хімчистку, а для прасування завжди використовувати зверху іншу тканину.

Пуховики та стьобані куртки. Одяг як із натурального пір'я, так і з синтетичних волокон можна прати в пральній машині. Ми рекомендуємо вивернути одяг навиворіт, а також застібнути всі блискавки та липучки. Дуже важливо належним чином висушити одяг, щоб уникнути злипання його пір'я. Дозволяється використовувати сушарку для одягу.

Шкіра та велюр. Якщо їх чистка є поверхневою, ми рекомендуємо використовувати для цього вологу тканину. Якщо необхідна глибока чистка, ми рекомендуємо звернутися до фахівця з цих матеріалів.

Назад

Передзвоніть мені

Кошик

Обрані
Обрані Товар успішно додано до списку обраних.
Cookie

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити роботу користувачів.

Успішно

Ваше повідомлення надіслано успішно !!!

Готово