Про нас

БРЕНД


Наша історія починається в далекому 1990 році. Тоді зароджується історія двох маленьких людей з баченням великого майбутнього української моди. Галина та Олег Червонюк надихаються духом змін кінця ХХ століття і починають справжню культурну революцію. В пострадянському просторі невеличкого міста зароджувалися цінності нашого бренду. Ми поєднуємо тенденції найфешенебільниших клубів Лондону та Парижу з street-style. В культурі сучасної української моди свобода думки та стилю доступні кожному.

Goldi - мультикультурне об'єднання молодих людей, які змінюють світ кожного дня. Ми вивчаємо модні тенденції та аналізуємо маркет для того, щоб популяризувати культуру різних напрямів та стилів серед звичайних людей. Адже, мода не тільки на дахах дорогих ресторанів мегаполісів, але й в кожному передмісті.


КОНЦЕПТ


Тенденції будинків моди, нові течії в суспільстві, новини світу мистецтва і музики. Люди, які не бояться експерементувати, руйнувати стереотипи та одягатися стильно. Все це надихає нас створювати якісний екологічний продукт в співпраці з найкращими спеціалістами світового рівня.

За правилами нашої компанії товар в магазинах оновлюється двічі на тиждень. Завдяки цьому на наших полицях завжди мешкають тренди та новинки моди. З кожним роком ми розвиваємо рух зелених в Україні. Наша компанія повністю відмовилась від викорстання газу та перейшла на відновлювальні джерела енергії. Щороку ми збільшуємо частку використання еко сировини та матеріалів, які розкладаються природнім шляхом. Завдяки сучасній голанській системі очистки води від нашого виробництва не страждає жодна водойма України.

Нашою мотивацією і натхненням є Ви - вчителька зі Львову, перукар з Хмельницького, студентка з Києва, менеджер з Одеси. Купуючи наш одяг, ви стаєте частинкою чогось більшого, ніж покупець,- ви стаєте невід'ємним ґвинтиком нашої родини Goldi.


НАША ІСТОРІЯ

1990

Зародження мрії, ідеї та концепту посеред розмаїття панельних будинків, коврів на стінах та щасливої дітвори в дворах.

1994

Налагодження торгових зв'язків з Польщею. Забезпечення тогочасного пострадянського суспільства модними тенденціями.

1996

Встановлення нових торгових зв'язків з Індією та Сирією.

1998

Перші вагомі кроки до здійснення ще такої далекої, але крилатої мрії. Купівля першої маленької, проте власної швейної фабрики, з гордовитою назвою "Раскова» - це вулиця, на якій приміщення.

2001

Швейного виробництва тепер замало, розширення горизонтів трикотажним виробництвом. Перші поїздки до майбутніх німецьких партнерів, початок міжнародної співпраці.

2002

Купівля одного з ключових елементів для подальшого розвитку Goldi. Фабрика "Едельвейс",

Тут купувалося, як і попереднє, просто приміщення. Фабрика створювалася в приміщенні якій ми завдячуємо вірною командою справжніх професіоналів.

2006

Перехід з оптових партій на роздрібну торгівлю. Відкриття власних торгівельних точок в Одесі, Хмельницькому, Харкові, Чернівцях.

2008

Придбання промислового гіганту, а саме фабрики "Льонокомбінат". З нього й почнеться наша історія виробництва власного полотна.


НАША ІСТОРІЯ

2013

Один з найважливіших кроків на шляху становлення Goldi. Відкриття першого брендового магазину.

2014

Розширення виробничих потужностей, купівля двох фабрик в містах Нетішин та Шепетівка.

2014

Перший досвід торгівлі на великих торгових площах в торгових центрах. Початкові кроки до перевтілення в мережеву структуру.

2016

Купівля нової фабрики в місті Волочиську Хмельницької області.

2014-2016

Активне збільшення кількості магазинів, перетворення бренду в мережеву структуру. Охоплення торгових площ у всіх куточках України (Київ, Житомир, Луцьк, Львів, Одеса, Полтава, Херсон, Чернігів, Черкаси, Вінниця, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Дніпро, Запоріжжя, Кривий Ріг). Goldi перетворився в мережу національних масштабів.

2017

Дмитро Червонюк розробляє та запускає джинсову лінію на виробництві. Вихід бренду на міжнародну арену, відкриття двох великих магазинів на європейських торгових площах у Вроцлаві та Варшаві.

2017-2019

Удосконалення логістичної політики. Набір команди творчих людей, які руйнують шаблони моди. Відкриття власного дизайнерського бюро в столиці.

2020

Запуск обробки та фарбування тканої сировини та поліефірних тканин задля максималного слідування модним тенденціям.

Передзвоніть мені

Кошик

Обрані
Обрані Товар успішно додано до списку обраних.
Cookie

Цей веб-сайт використовує файли cookie, щоб покращити роботу користувачів.

Успішно

Ваше повідомлення надіслано успішно !!!

Готово

Успішно

Ваш новий пароль надіслано вам у смс!

Готово

Успішно

Пароль для входу в особистий кабінет відправлено на номер телефону, вказаний при реєстрації.

Ви можете увійти до особистого кабінету з номером телефону в якості логіну та отриманим в смс паролем.

Ваші попередні замовлення, здійснені із вказаним при реєстрації номером телефону, з'являться через деякий час.

Приємного користування

Готово
Контактні дані
Я погоджуюсь з умовами сайту
Забули пароль? Відновити.
Забули пароль

Вкажіть номер телефону, на який ви реєстрували обліковий запис і ми надішлемо SМS з кодом